HAKKIMIZDA

Esso Otomasyon, uzman ve dinamik kadrosuyla müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için kurulmuştur.

10 yılı aşan deneyimli kadrosuyla Senkronizasyon, Enerji Otomasyonu ve Endüstriyel Kontrol konularında faaliyet göstermektedir.

Esso Otomasyon, yukarıda adı geçen konularda mühendislik, danışmanlık, satış, servis ve eğitim hizmetleri vermektedir. Aynı zamanda Plc, Rtu, Hmi, Scada ve Müşteriye Özel yazılımlar üretmektedirler.

Esso Otomasyon’u diğer firmalardan ayıran en önemli özellikleri; deneyimli kadrosu, güçlü mühendislik alt yapısı ve müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmasıdır.

Esso Otomasyon, enerji sektöründe önemli bir yer tutan Senkronizasyon ve Yazılım konularında lider bir kuruluş olma yolunda, uzman kadrosuyla çalışmalarını yurt içi ve yurt dışında hızla sürdürmektedir.

Ankara Merkez ve İzmir Şube Proje ve Satış Ofisi ve deneyimli kadrosu ile müşteri memnuniyeti esasına göre çalışan Esso Otomasyon, müşteriye hızlı ve zamanında cevap vermek adına 7 gün, 24 saat hizmet vermektedir.